Vlieland

Kiki van Dijk

  Tip: stuur dit boek door naar iemand anders! 
Vlieland

paperback/ gebrocheerd: € 15.99

ISBN: 9789401613996, 288 blz., June 2021
Formaat: 21.4 (h) x 14.1 (b) x 2.5 (d) cm. Gewicht: 385 gram.

Uitgever: Xander Uitgevers B.V.

beschrijving

Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur.



Op het eiland aangekomen wil ze Sytze interviewen, de eigenaar van een nieuwe bierbrouwerij. Hij is echter bot en ongeïnteresseerd, en Charlie krijgt vreemde reacties als ze wat mensen naar hem vraagt. Dan wordt het bebloede lichaam van een meisje gevonden. Sytze wordt onmiddellijk verdacht, en als er nog een meisje verdwijnt weet iedereen het zeker: hij is de dader. Door de zomerstorm wordt Charlie gedwongen om op het eiland te blijven en ze besluit zelf op onderzoek uit te gaan, met gevaar voor eigen leven…



Vlieland van bestsellerauteur Kiki van Dijk is een razend spannende vakantiethriller voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.



‘Dit boek heeft alles wat je nodig hebt voor urenlang vermaak!’ – LINDA



‘Spanning tussen personages, een mysterie, een opbloeiende liefde, een moord… de vakantiethrillers van Kiki van Dijk hebben het allemaal.’ – Libelle



‘Zenuwslopende vakantiethrillers.’ – Vriendin

Inkijkexemplaar:

Meer teksten en voorbeelden:

over de schrijver(s)Kiki van Dijk (1968) is in Utrecht geboren en heeft na haar Leidse studie Internationale Betrekkingen op verschillende plekken in de wereld gewoond. Ze schrijft thrillers die zich op bekende zomer- en wintervakantiebestemmingen afspelen, waaronder Ibiza, Nice, Bali, Tarifa en Winterberg.
  1. Leg in mijn winkelwagen!

Meer boekennieuws op Facebook.